Авторизований партнер REHAU

Вікна
REHAU Euro-Design 60
Детальніше
REHAU Euro-Design 60
Надійна якість та економічність!

Профіль REHAU Euro-Design 60 є одним з поширених на віконному ринку Харкова та інших міст України, і всього СНД. Головний фактор, чому він має таку популярність, це економічно обґрунтована невисока вартість профілю при надійній його якості.

Детальніше
REHAU Euro-Design 70
Детальніше
REHAU Euro-Design 70
Оптимальний рівень теплоізоляції та різноманіття дизайну!

Профільна система REHAU Euro-Design 70 повністю відповідає вимогам Державної програми компенсації заходів з термомодернізації житлового фонду, які вимагають використовувати для засклення житлових приміщень на переважній частині території України саме профільні системи з 5-камерною будовою та монтажною глибиною від 70 мм.

Вікна з профільної системи Euro-Design 70 забезпечать оптимальний рівень теплоізоляції Вашої оселі та допоможуть зменшити тепловтрати у приміщенні, а отже – заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні.

До того ж вони задовольняють найвищі вимоги до дизайну та довершують інтер’єр Вашого будинку. Різноманіття форм і кольорів стулки у поєднанні з покращеним дизайном відкривають для цього великі можливості.

Детальніше
REHAU Brillant-Design
Детальніше
REHAU Brillant-Design
Ефективна теплоізоляція у поєднанні з вишуканим дизайном!

Відмінна теплоізоляція вікон з профілю REHAU Brillant-Design забезпечує затишок та комфорт, навіть коли на вулиці сніг та заметіль. Завдяки глибині коробки 70/80 мм та двом контурам ущільнення вікна з профілю REHAU Brillant-Design надійно захищають від холоду, протягів, вологи та пилу.
П’ять повітряних камер виконують функцію ізолюючого бар’єру між низькою температурою зовні та високою температурою всередині приміщення (або навпаки влітку). Така будова профілю забезпечує надзвичайно високі показники коефіцієнту опору теплопередачі.

Детальніше
REHAU SYNEGO
Детальніше
REHAU SYNEGO
Приємне тепло, низькі витрати на опалення!

Вікна SYNEGO – ідеальний спосіб заощадити! SYNEGO пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції у порівнянні зі звичайними вікнами.

З вікнами SYNEGO Ви зможете суттєво скоротити витрати на опалення, натомість підвищити вартість свого житла – сьогодні, завтра і в майбутньому…

Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям системи SYNEGO Ви зможете скоротити енерговитрати, і рахунки за опалення Вас більше не лякатимуть!

Детальніше
REHAU GENEO RAU-FIPRO X
Детальніше
REHAU GENEO RAU-FIPRO X
Вікна для ідеального та сучасного життя!

Система Geneo від Rehau є революцією в області енергозберігаючих технологій і не має аналогів, які могли б наблизитися за показниками теплоізоляції. Основною відмінністю профілю Geneo від всіх інших віконних профільних систем є те, що в структурі пластика знаходяться армуючі волокна (інноваційний матеріал на основі фіброволокна – RAUFIPRO). Для порівняння даний матеріал широко застосовується в авіабудуванні і конструюванні болідів “Формули-1”.

Детальніше