Авторизований партнер REHAU

Розсувні системи
Підйомно-розсувні системи (HST)
Детальніше
Підйомно-розсувні системи (HST)
Новий рівень комфорту з системою HST!

Підйомно-розсувні системи (HST) – належать до систем портального типу, призначених для  облаштування крупногабаратних дверних прорізів (шириною до 10 м, висотою до 2,8 м).
Такі двері працюють за добре відомим принципом дверей в шафах-купе, коли кожна стулка знаходиться і рухається у своїй площині.

Слід враховувати, що панорамна конструкція – це не просто красиве і зручне у використанні вікно, а складна великогабаритна система (портал), що займає значну частину стіни, або всю її площу. Від того, наскільки якісно вона буде спроектована, виготовлена ​​і змонтована, залежать теплозахисні властивості вікна, а також його довговічність і безпека для мешканців.
Основою і основним технологічним елементом порталу є профіль, він же багато в чому визначає споживчі властивості всієї конструкції.

Система REHAU HST розроблена на базі профільної системи GENEO.

 

Детальніше
Двері-гармошка
Детальніше
Двері-гармошка
Зручне та елегантне рішення для великих дверних прорізів!

Двері – “гармошка” – оригінальне рішення для максимального використання простору.
Девізом для даного типу відкривання можна зробити наступне: об’єднуємо простір! Застосування складних дверей типу «гармошка» дозволяє з’єднати в єдине ціле вітальню і терасу, літню кухню з галявиною біля будинку, розширити простір ресторану або кафе в літній період так, щоб відвідувачі, що знаходяться поза основного приміщення, не відчували себе самотньо.
В силу своїх конструктивних особливостей дана система є менш герметичною, ніж наприклад, ПСК-портал або HST GENEO, а й її основне завдання – це об’єднати простор зовні і всередині приміщення, залишаючись при цьому надійним захисником від погодних негод.
Ви можете замовити «гармошку» з профілю REHAU: Euro-Design 70.

Детальніше
Паралельно-зсувні системи (PSK)
Детальніше
Паралельно-зсувні системи (PSK)
Ще більше рішень для дизайну Вашого інтер'єру!

Паралельно-зсувні системи (PSK-портал) – ще один варіант дверей портального типу, відкривання яких забезпечує спеціальна PSK-фурнітура, яка дозволяє витягнути стулку з площини конструкції та відсунути її в бік.  В зачиненому стані стулка  паралельно-зсувних дверей  знаходиться в одній площині з нерухомою частиною і має декілька варіантів відкривання: основний – зсувний, а також відкидний на провітрювання. Деякі комплектації фурнітури додатково забезпечують ще й мікропровітрювання.

Детальніше
REHAU Euro-Design Slide S920
Детальніше
REHAU Euro-Design Slide S920
Innovative Sliding Solutions!

Слайдингова системи REHAU Euro-Design Slide S920 застосовується для засклення віконних та дверних проймів балконів, лоджій, терас та інших неопалювальних приміщень.

Індивідуальні профілі та компоненти REHAU Euro-Design Slide були розроблені для того, щоб їх можна було поєднувати з іншими віконними системами REHAU, щоб досягти різноманітних конфігурацій вікон та дверей у різних стилях та розмірах. Багатокамерна техніка використовує ізолюючий ефект повітря та оптимізує хорошу теплоізоляцію.

Детальніше