Авторизований партнер REHAU

Вхідні та міжкімнатні двері
Вхідні двері REHAU GENEO
Детальніше
Вхідні двері REHAU GENEO
Ідеальна візитівка Вашої оселі!

Двері з профільної системи GENEO є революційними в області енергозберігаючих технологій і не мають аналогів, які могли б наблизитися за показниками теплоізоляції.

Основною відмінністю профілю Geneo від всіх інших  профільних систем є те, що в структурі пластика знаходяться армуючі волокна (інноваційний матеріал на основі фіброволокна – RAUFIPRO). Для порівняння даний матеріал широко застосовується в авіабудуванні і конструюванні болідів “Формули-1”.

 

Детальніше
Вхідні двері REHAU SYNEGO
Детальніше
Вхідні двері REHAU SYNEGO
Відмінна теплоізоляційна візитівка Вашої оселі!

Двері з профільної системи SYNEGO – ідеальний спосіб заощадити!

Профільна система SYNEGO пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції!

Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям системи SYNEGO Ви зможете скоротити енерговитрати, і рахунки за опалення Вас більше не лякатимуть!

Детальніше
Вхідні двері Brillant-Design
Детальніше
Вхідні двері Brillant-Design
Вишукана візитівка кожної оселі!

Двері з профілю REHAU Brillant-Design стануть вишуканою візитівкою Вашого будинку. Відмінна теплоізоляція дверей з профілю REHAU Brillant-Design забезпечить затишок та комфорт Вашей оселі, навіть коли на вулиці сніг та заметіль.

Завдяки глибині коробки 70/80 мм та двом контурам ущільнення двері з профілю REHAU Brillant-Design надійно захищають Ваш дім від холоду, протягів, вологи та пилу.

Детальніше
Вхідні двері REHAU Euro-Design 70
Детальніше
Вхідні двері REHAU Euro-Design 70
Надійна та комфортна візитівка кожної оселі!

Двері є візитівкою кожного будинку. Оновлена ​​лінійка профілів для вхідних дверей передбачає системи REHAU з покращеними споживчими властивостями, серед яких система REHAU 70 мм.
Дана нова дверна система REHAU 70 може вберегти мешканців не тільки від непроханих гостей, але і від кліматичних впливів. Цьому сприяють 4 повітряні камери і 2 контури ущільнень, виконаних з якісного синтетичного каучуку (нахлест по 8/8 мм зовні і всередині).
Зовнішній вигляд вхідних дверей можна модифікувати, використовуючи різноманітні по дизайну і кольору заповнення або склопакети, які збігаються за кольором з вікнами, що дозволить вписати вхідні двері REHAU в будь-який екстер’єр Вашої оселі.

Детальніше
Вхідні двері REHAU Euro-Design 60
Детальніше
Вхідні двері REHAU Euro-Design 60
Оптимальна візитівка кожної оселі!

Двері є візитівкою кожного будинку. Вони мають справляти естетичне враження, гармоніювати з загальною концепцією фасаду будинку, надійно захищати домівку від зовнішніх впливів, а також дбати про безпеку господарів.

Вхідні двері з профільної система Rehau 60 – це Ваше оптимальне рішення!

Дверна система REHAU 60 мм поєднує в собі відмінні показники по теплоізоляції, висока якість профілю і елегантний дизайн. За допомогою дверей з профільної системи REHAU 60 мм Ви можете добитися бажаної тиші, спокою і затишку в приміщенні.

Детальніше