Авторизований партнер REHAU

Салон Вікон VEGAPLAST
Офіційний дистриб'ютор компанії VEGAPLAST
НАДІЙНО

15 років ексклюзивного партнерства з компанією VEGAPLAST та 8 років надання статусу авторизованого партнера компанії REHAU.

ЯКІСНО

Контроль якості на кожному етапі створення виробу, який здійснюється компанією VEGAPLAST та технічним відділом компанії REHAU. Офіційна гарантія на нашу продукцію - 5 років!

СВОЄЧАСНО

Оформлення замовлення, виготовлення, доставка та монтаж конструкцій в найкоротші для Клієнта терміни.

ГНУЧКО

Ми пропонуємо іновативні комплексні рішення, щоб задовольнити будь-яку потребу Клієнта!

Продукція

Якщо Ви досі не знаєте, що обрати, то зверніться за порадою до наших професіоналів-менеджерів! Ми завжди знайдемо оптимальне для Вас рішення!

Вікна
Розсувні системи
Вхідні та міжкімнатні двері
Комплектуючі
Декор
REHAU GENEO RAU-FIPRO X
Детальніше
REHAU GENEO RAU-FIPRO X
Вікна для ідеального та сучасного життя!

Система Geneo від Rehau є революцією в області енергозберігаючих технологій і не має аналогів, які могли б наблизитися за показниками теплоізоляції. Основною відмінністю профілю Geneo від всіх інших віконних профільних систем є те, що в структурі пластика знаходяться армуючі волокна (інноваційний матеріал на основі фіброволокна – RAUFIPRO). Для порівняння даний матеріал широко застосовується в авіабудуванні і конструюванні болідів “Формули-1”.

Детальніше
REHAU SYNEGO
Приємне тепло, низькі витрати на опалення!

Вікна SYNEGO – ідеальний спосіб заощадити! SYNEGO пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції у порівнянні зі звичайними вікнами.

З вікнами SYNEGO Ви зможете суттєво скоротити витрати на опалення, натомість підвищити вартість свого житла – сьогодні, завтра і в майбутньому…

Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям системи SYNEGO Ви зможете скоротити енерговитрати, і рахунки за опалення Вас більше не лякатимуть!

Детальніше
REHAU Brillant-Design
Детальніше
REHAU Brillant-Design
Ефективна теплоізоляція у поєднанні з вишуканим дизайном!

Відмінна теплоізоляція вікон з профілю REHAU Brillant-Design забезпечує затишок та комфорт, навіть коли на вулиці сніг та заметіль. Завдяки глибині коробки 70/80 мм та двом контурам ущільнення вікна з профілю REHAU Brillant-Design надійно захищають від холоду, протягів, вологи та пилу.
П’ять повітряних камер виконують функцію ізолюючого бар’єру між низькою температурою зовні та високою температурою всередині приміщення (або навпаки влітку). Така будова профілю забезпечує надзвичайно високі показники коефіцієнту опору теплопередачі.

Детальніше
REHAU Euro-Design 70
Детальніше
REHAU Euro-Design 70
Оптимальний рівень теплоізоляції та різноманіття дизайну!

Профільна система REHAU Euro-Design 70 повністю відповідає вимогам Державної програми компенсації заходів з термомодернізації житлового фонду, які вимагають використовувати для засклення житлових приміщень на переважній частині території України саме профільні системи з 5-камерною будовою та монтажною глибиною від 70 мм.

Вікна з профільної системи Euro-Design 70 забезпечать оптимальний рівень теплоізоляції Вашої оселі та допоможуть зменшити тепловтрати у приміщенні, а отже – заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні.

До того ж вони задовольняють найвищі вимоги до дизайну та довершують інтер’єр Вашого будинку. Різноманіття форм і кольорів стулки у поєднанні з покращеним дизайном відкривають для цього великі можливості.

Детальніше
REHAU Euro-Design 60
Детальніше
REHAU Euro-Design 60
Надійна якість та економічність!

Профіль REHAU Euro-Design 60 є одним з поширених на віконному ринку Харкова та інших міст України, і всього СНД. Головний фактор, чому він має таку популярність, це економічно обґрунтована невисока вартість профілю при надійній його якості.

Детальніше
Підйомно-розсувні системи (HST)
Детальніше
Підйомно-розсувні системи (HST)
Новий рівень комфорту з системою HST!

Підйомно-розсувні системи (HST) – належать до систем портального типу, призначених для  облаштування крупногабаратних дверних прорізів (шириною до 10 м, висотою до 2,8 м).
Такі двері працюють за добре відомим принципом дверей в шафах-купе, коли кожна стулка знаходиться і рухається у своїй площині.

Слід враховувати, що панорамна конструкція – це не просто красиве і зручне у використанні вікно, а складна великогабаритна система (портал), що займає значну частину стіни, або всю її площу. Від того, наскільки якісно вона буде спроектована, виготовлена ​​і змонтована, залежать теплозахисні властивості вікна, а також його довговічність і безпека для мешканців.
Основою і основним технологічним елементом порталу є профіль, він же багато в чому визначає споживчі властивості всієї конструкції.

Система REHAU HST розроблена на базі профільної системи GENEO.

 

Детальніше
Двері-гармошка
Детальніше
Двері-гармошка
Зручне та елегантне рішення для великих дверних прорізів!

Двері – “гармошка” – оригінальне рішення для максимального використання простору.
Девізом для даного типу відкривання можна зробити наступне: об’єднуємо простір! Застосування складних дверей типу «гармошка» дозволяє з’єднати в єдине ціле вітальню і терасу, літню кухню з галявиною біля будинку, розширити простір ресторану або кафе в літній період так, щоб відвідувачі, що знаходяться поза основного приміщення, не відчували себе самотньо.
В силу своїх конструктивних особливостей дана система є менш герметичною, ніж наприклад, ПСК-портал або HST GENEO, а й її основне завдання – це об’єднати простор зовні і всередині приміщення, залишаючись при цьому надійним захисником від погодних негод.
Ви можете замовити «гармошку» з профілю REHAU: Euro-Design 70.

Детальніше
Паралельно-зсувні системи (PSK)
Детальніше
Паралельно-зсувні системи (PSK)
Ще більше рішень для дизайну Вашого інтер'єру!

Паралельно-зсувні системи (PSK-портал) – ще один варіант дверей портального типу, відкривання яких забезпечує спеціальна PSK-фурнітура, яка дозволяє витягнути стулку з площини конструкції та відсунути її в бік.  В зачиненому стані стулка  паралельно-зсувних дверей  знаходиться в одній площині з нерухомою частиною і має декілька варіантів відкривання: основний – зсувний, а також відкидний на провітрювання. Деякі комплектації фурнітури додатково забезпечують ще й мікропровітрювання.

Детальніше
REHAU Euro-Design Slide S920
Детальніше
REHAU Euro-Design Slide S920
Innovative Sliding Solutions!

Слайдингова системи REHAU Euro-Design Slide S920 застосовується для засклення віконних та дверних проймів балконів, лоджій, терас та інших неопалювальних приміщень.

Індивідуальні профілі та компоненти REHAU Euro-Design Slide були розроблені для того, щоб їх можна було поєднувати з іншими віконними системами REHAU, щоб досягти різноманітних конфігурацій вікон та дверей у різних стилях та розмірах. Багатокамерна техніка використовує ізолюючий ефект повітря та оптимізує хорошу теплоізоляцію.

Детальніше
Вхідні двері REHAU GENEO
Детальніше
Вхідні двері REHAU GENEO
Ідеальна візитівка Вашої оселі!

Двері з профільної системи GENEO є революційними в області енергозберігаючих технологій і не мають аналогів, які могли б наблизитися за показниками теплоізоляції.

Основною відмінністю профілю Geneo від всіх інших  профільних систем є те, що в структурі пластика знаходяться армуючі волокна (інноваційний матеріал на основі фіброволокна – RAUFIPRO). Для порівняння даний матеріал широко застосовується в авіабудуванні і конструюванні болідів “Формули-1”.

 

Детальніше
Вхідні двері REHAU SYNEGO
Детальніше
Вхідні двері REHAU SYNEGO
Відмінна теплоізоляційна візитівка Вашої оселі!

Двері з профільної системи SYNEGO – ідеальний спосіб заощадити!

Профільна система SYNEGO пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції!

Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям системи SYNEGO Ви зможете скоротити енерговитрати, і рахунки за опалення Вас більше не лякатимуть!

Детальніше
Вхідні двері Brillant-Design
Детальніше
Вхідні двері Brillant-Design
Вишукана візитівка кожної оселі!

Двері з профілю REHAU Brillant-Design стануть вишуканою візитівкою Вашого будинку. Відмінна теплоізоляція дверей з профілю REHAU Brillant-Design забезпечить затишок та комфорт Вашей оселі, навіть коли на вулиці сніг та заметіль.

Завдяки глибині коробки 70/80 мм та двом контурам ущільнення двері з профілю REHAU Brillant-Design надійно захищають Ваш дім від холоду, протягів, вологи та пилу.

Детальніше
Вхідні двері REHAU Euro-Design 70
Детальніше
Вхідні двері REHAU Euro-Design 70
Надійна та комфортна візитівка кожної оселі!

Двері є візитівкою кожного будинку. Оновлена ​​лінійка профілів для вхідних дверей передбачає системи REHAU з покращеними споживчими властивостями, серед яких система REHAU 70 мм.
Дана нова дверна система REHAU 70 може вберегти мешканців не тільки від непроханих гостей, але і від кліматичних впливів. Цьому сприяють 4 повітряні камери і 2 контури ущільнень, виконаних з якісного синтетичного каучуку (нахлест по 8/8 мм зовні і всередині).
Зовнішній вигляд вхідних дверей можна модифікувати, використовуючи різноманітні по дизайну і кольору заповнення або склопакети, які збігаються за кольором з вікнами, що дозволить вписати вхідні двері REHAU в будь-який екстер’єр Вашої оселі.

Детальніше
Вхідні двері REHAU Euro-Design 60
Детальніше
Вхідні двері REHAU Euro-Design 60
Оптимальна візитівка кожної оселі!

Двері є візитівкою кожного будинку. Вони мають справляти естетичне враження, гармоніювати з загальною концепцією фасаду будинку, надійно захищати домівку від зовнішніх впливів, а також дбати про безпеку господарів.

Вхідні двері з профільної система Rehau 60 – це Ваше оптимальне рішення!

Дверна система REHAU 60 мм поєднує в собі відмінні показники по теплоізоляції, висока якість профілю і елегантний дизайн. За допомогою дверей з профільної системи REHAU 60 мм Ви можете добитися бажаної тиші, спокою і затишку в приміщенні.

Детальніше
Економія 25% на віконні конструкції REHAU EURO – DESIGN 70, SYNEGO MD
  • Склопакет з подвійним енергозбережним напиленням за ціною звичайного флоат-стекла
  • Віконно-дверна фурнітура Roto NX за ціною Roto NT
  • Тепла дистанційна рамка CHROMATECH Ultra® за ціною стандартної алюмінієвої рамки

Металопластикові вікна компанії VEGAPLAST з профільних систем REHAU

Компанія VEGAPLAST вже більше 15 років стабільно та успішно працює на віконному ринку східної України, і є унікальною, оскільки з самого першого дня заснування, політика компанії не змінюється – виробництво «вікон майбутнього» – тільки високоякісних металопластикових виробів, що відповідають всім європейським нормам і стандартам.
При виробництві металопластикових вікон, підйомно-розсувних систем і дверей компанія VEGAPLAST використовує виключно європейські комплектуючі.

Так, в 2011 році стратегічним партнером компанії VEGAPLAST став концерн REHAU – це трендсетер преміум-класу в сфері полімерних рішень, який є світовим лідером в області будівництва, автомобілебудування та промисловості. Сьогодні інноваційні віконні та дверні системи REHAU застосовуються в житлових і муніципальних будівлях і роблять вирішальний внесок у запобігання тепловтрат.
Компанія REHAU забезпечує оптимальне співвідношення ціни та якості віконних виробів, доступне українському споживачу. REHAU пропонує ряд профільних систем (REHAU Euro-Design 60, REHAU Euro-Design 70, REHAU Brillant-Design, REHAU SYNEGO, REHAU GENEO Rau-Fipro X), вибір серед яких варто здійснювати, враховуючи тип приміщення (квартира, будинок, нежитлове приміщення або балкон) і клімат Вашого регіону.
Вхідні двері і підйомно-розсувні системи з профільних систем REHAU – це унікальний, орієнтований на майбутнє інноваційний продукт, який поєднує в собі високу енергоефективність, стильний дизайн і комфорт.
Компанія VEGAPLAST використовує німецьку фурнітуру Roto від провідного світового виробника фурнітури для металопластикових вікон і дверей – Roto Frank AG.
У виробництві склопакетів використовується скло, яке відповідає європейським стандартам якості, компаній Guardian, Pilkington і Glass Unlimited.
Також партнерами VEGAPLAST є компанії Topalit, Plastolit і DANKE – виробники ультрасучасних і надміцних підвіконь.

Розгорнути
Спеціально для наших клієнтів
Консультація фахівця
Залиште свої контактні дані, і наш менеджер передзвонить Вам впродовж декількох хвилин.